צרו איתנו קשר 050-9697-888
בחרו עמוד

מגשי אירוח זולים

מגשי אירוח זולים – דגשים שחשוב לשים לב אליהם

מגשי אירוח זוליםהאירוע שלך בוודאי חשוב לך ולכן אין להתפשר על שום פרט. האירוח שלך כולל מקום, תוכן וגם אוכל. האורחים אשר יגיעו אלייך ישמחו ליהנות ממנות מגרות לעין וטעימות וגם אם התקציב שלך מוגבל או שברצונך לחסוך בעלויות, ישנם כמה דגשים שחשוב לשים לב אליהם בחיפוש אחר מגשי אירוח זולים.

מדוע כדאי לשלב מגשי אירוח באירוע שלך?

רגע לפני החיפוש אחר מגשי אירוח זולים כדאי לבחון מהם בכלל מגשי אירוח ומדוע כדאי להזמין אותם לאירוע שלך. המגשים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים ואפשר לראות אותם משתלבים בשלל אירועים, קטנים וגדולים, אירועים פרטיים ועסקיים.
המגשים מאפשרים לך ליהנות מהגשה עצמית, ללא כל צורך בצוות שיגיע לאירוע וינהל אותו. הם גם מאפשרים לך להציע לאורחים שלך שלל מנות המשתלבות מצוין זו עם זו ולהעניק חוויה קולינרית מרגשת וטעימה. מגשי אירוח לאירועים קטנים הם נוחים, מציעים מגוון של מנות ובאפשרותך לבחור את אילו אשר לדעתך יהיו המרגשות ביותר.

חשוב לשים לב לפרטים הקטנים

אם חיפשת אחר מגשי אירוח זולים ישנם כמה דברים אשר חשוב לשים לב אליהם ואין זה משנה מהו המחיר המוצע לך בעבור כל מנה או המחיר הכולל של השירות כולו. בין הפרטים שיש לשים לב אליהם:

  • טריות – חשוב מאד שהאוכל יהיה טרי ושהחברה תכין אותו במיוחד עבור האירוע שלך ובסמוך ככל האפשר אליו. מגשי אירוח חלבי דורשים שכל החומרים יבחרו בקפידה ואפשר יהיה לראות את הטריות על המגש.
  • מגוון – כדאי שהחברה תוכל להציע לך מגוון רחב מספיק אשר ייתן מענה לכל האורחים שלך. חברה אשר יודעת להכין מגוון של מאכלים היא חברה המתמחה בתחום מגשי אירוח לאירועים והיא תתאים לאירוע שלך.
  • הובלה – ההובלה של האוכל חייבת להיות בקירור. עלייך לוודא עם החברה כיצד היא תביא אלייך את המגשים וכיצד היא מבטיחה את השמירה על הטריות לאורך כל הדרך. ההובלה היא חלק בלתי נפרד מהשירות.

מגשי אירוח זולים – הפרטים שיכולים להשפיע על המחיר

מעבר לכך שישנם כמה מרכיבים אשר אין להתפשר עליהם, כמו איכות, טריות והובלת המגשים ברכב מקורר, כדאי לבצע את הבחירה הנכונה של האוכל שיהיה על המגש. כיוון שעומדות לפנייך אפשרויות שונות, באפשרותך לשאול את החברה אילו יהיו זולות יותר מאחרות. אין זה אומר שהאוכל לא יהיה טעים, אלא שבאופן טבעי ישנן מנות שדורשות חומרי גלם פחות יקרים ולכן יכולות להעניק לך מגשי אירוח זולים.

מגשי אירוח זולים לאירועים מיוחדיםפרמטר נוסף אשר כדאי להתחשב בו הוא הכמות. פעמים רבות הכמות משפיעה על המחיר וזאת בשני היבטים. הראשון הוא שככל שהחברה מכינה יותר ממאכל מסוים כך יש לה אפשרות להוזיל את המחיר ולהעניק לך מגשים לאירוח המתאימים לתקציב שלך. ההיבט השני הוא הכמות הנדרשת למספר המוזמנים ואין כל צורך להזמין יותר מדי אוכל וכאן החברה תוכל לעזור לך עם החישוב הנכון לאירוע שלך.
נוסף לאלה, גם "פינגר פוד" שהוא מזון אשר אינו מצריך שימוש בסכו"ם יכול להוזיל את האירוע, בלי לפגוע בטעם ובאיכות. כאשר האורחים אינם זקוקים לסכו"ם הם יכולים לנוע תוך כדי האכילה ואם תכננת להביא כלים חד פעמיים אפשרות זו יכולה לחסוך בצורה משמעותית בכמויות שיידרשו לך.

נשמח לעמוד לרשותך

לחברת קייטר-אין יש ניסיון עשיר בתחום האירועים והיא תשמח לעמוד לרשותך ולהציע לך מגשי אירוח כשר בהתאם לתקציב שלך. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטייך באתר כדי שנוכל לחזור אלייך בהקדם ולתכנן יחד, בצורה חכמה ונכונה, את הכיבוד שיוגש באירוע המיוחד שלך.