צרו איתנו קשר 050-9697-888
בחרו עמוד

מגשי אירוח לאירועים קטנים

מגשי אירוח לאירועים קטנים – לכולם מגיע את כל הטוב הזה!

מגשי אירוח לאירועים קטניםהאירוע הקטן שלך הוא משמעותי וגדול עבורך. מספר האורחים אינו משנה את ההתגרשות שעוברת עלייך ואת הרצון לארח ברמה הגבוהה ביותר. בכל הנוגע לכיבוד, בוודאי חשוב לך להרשים את האורחים, לתת להם ליהנות מטעמים מגוונים ומשובחים ולשם כך עומד לרשותך פתרון של מגשי אירוח לאירועים קטנים.

המגשים השונים יגיעו אלייך מוכנים להגשה וכל שיהיה עלייך לעשות הוא להניח אותם במקום המיועד ולפנות אותם בסיום האירוע כשהם יתרוקנו ממבחר המנות. לבחירתך, המנות שיהיו על מגשי אירוח חלבי יכולות להיות מנות מלוחות, מתוקות, חלביות או טבעוניות. כל מנה מתוכננת בקפידה ועשויה תוך שמירה על סטנדרט ההגשה הגבוה ביותר.

סוגים שונים של אירועים קטנים

ישנם שלל אירועים אשר לא מגיעים אליהם אורחים רבים. לעתים הסיבה לכך היא אופי האירוע ולעתים דווקא הרצון לשמור על אינטימיות. בכל אירוע המשותף הוא החגיגה, הסיבה הטובה ליהנות יחדיו וההתארגנות הנדרשת ממך. מגשי אירוח לאירועים קטנים נותנים לך פתרון מצוין וטעים במיוחד לכל אירוע.

האירוע הקטן שלך יכול להיות אירוע עסקי כמו הרמת כוסית לקראת ראש השנה או פסח. אירוע זה יכול להיות מיוחד בעזרת כמה אלמנטים שיראו לעובדים שהשקעת בהם מחשבה ולכן מגשי אירוח חלבי יכולים להשתלב מצוין באירועים כאלה. חשוב לציין כי קל מאד להתארגן לקראת האירוע הקטן וקל מאד לפנות את המגשים בסיום האירוע.

אירוע קטן יכול להיות אירוע אישי כמו בר מצווה בבית הכנסת, בת מצווה עם משפחה וחברים בבית, יום הולדת עגול ואפילו מפגש מיוחד עם חברים. כל אלה הם אירועים אינטימיים, שיכולים להיות מהנים ואין כל סיבה שהארגון "ייפול" עלייך כאשר עומדים לרשותך מגשים לאירוח.

3 סיבות מדוע מגשי אירוח לאירועים קטנים הם הפתרון המושלם עבורך

  1. נוחות – ההגשה הפשוטה הופכת כל אירוע למשימה קלה. מגשי אירוח לאירועים משתלבים היטב באירועים המתקיימים בבית, אירועים בבתי כנסת, אירועי טבע ואירועים עסקיים. ההתארגנות לפני ואחרי האירוע פשוטה ואורכת דקות ספורות.
  2. מגוון – מגשי אירוח לאירועים קטנים מאפשרים לך להגיש מגוון של מאכלים ולהתחשב גם בטבעוניים ואורחים עם מגבלות תזונה שונות וכל זאת מבלי להתפשר על האיכות והטעם. המגוון עשיר וכל שעלייך לעשות הוא לקבל את ההחלטה אילו מנות מתאימות לאירוע שלך.
  3. טעם –  הטעם של כל מנה על המגשים הוא טעם יוצא דופן. ההצלחה של הכנת המנות אינה דבר מובן מאיליו ונדרשת הקפדה על כל פרט ודיוק בכל מתכון. הטעם הוא סיבה מעולה לדאוג לכך שגם באירוע שלך יהיו מגשי אירוח.

מגשי אירוח לאירועים קטנים וגדוליםמגשי אירוח זולים – יש דבר כזה?

האירוע שלך יכול להיות מורכב מאלמנטים רבים וייתכן מאד שיהיה לך רצון לחסוך בהוצאה הכלכלית. השאלה אם עדיף להזמין קייטרינג חלבי כשר לאירוע, להזמין מגשי אירוח לאירועים קטנים או אולי אפילו להכין את האוכל בעצמך, יכולה לעלות.

תכנון נכון של האירוע שלך יכול להיות זול יותר מכפי שתכננת או לפחות לעמוד בתקציב. במקום לוותר על אירוח ברמה גבוהה ובמקום לחשוב על הכנת האוכל בעצמך, מומלץ לראות אילו פתרונות עומדים לרשותך ולהתייעץ עם צוות מקצועי שיעזור לך לעשות את החישוב הנכון של המגשים ומה יוגש בהם.

מגשי אירוח לאירועים קטנים וטעימים

מגשים לאירוח יכולים להיות הפתרון הנוח והטוב ביותר עבורך, אך עלייך לבחור נכון את המנות שיוגשו באירוע שלך ואין כל צורך לבצע את הבחירה בעצמך.

קייטר-אין לרשותך

חברת קייטר-אין מציעה קייטרינג חלבי לאירועים קטנים ותשמח להציע לך מגשי אירוח כשר. מעבר לכך שהחברה מקפידה על חומרי הגלם הטובים והטריים ביותר, היא מעמידה סטנדרט של שירות ומציעה לך להתייעץ, לחשוב יחדיו על האירוע שלך ולהרכיב עבורך את המנות המתאימות ביותר לאירוע. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטייך באתר ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.