צרו איתנו קשר 050-9697-888
בחרו עמוד

מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים – שדרוג הכרחי לאירוע מושלם!

האירוע שלך בוודאי חשוב לך וככל הנראה נדרש לך זמן לתכנן אותו כך שייצא בדיוק כפי שרצית. עלייך לחשוב היכן יתקיים האירוע, מי יגיע אליו ולחשוב מה האורחים שלך יאכלו. אמנם האורחים אינם מגיעים כדי למלא את בטנם, אך בכל אירוע, קטן או גדול, ישנו כיבוד וכיבוד טוב יכול להשאיר זיכרון טעים לאורך שנים.

מגשי אירוח לאירועים מיועדים לאירועים קטנים, אירועי חוץ, אירועי בית כנסת ונוספים. הם מציעים לך פתרון נוח, קליל והחשוב ביותר, טעים. האורחים שלך יוכלו לצאת עם זיכרון טעים במיוחד ויעמוד לרשותם מגוון של מאכלים כך שכל אחד מאורחייך ימצא את המנה האהובה עליו וייתכן שיהיה לו קשה להחליט איזו הייתה הטעימה ביותר.

סוגי המגשים המחכים לך

האירוע שלך יכול להיות מרשים מכל בחינה והמטרה של מגשי אירוח לאירועים היא להקל עלייך את ההתארגנות לפני האירוע ובסיומו. הנוחות היא צד אחד של ההגשה ובצד השני מחכה לך ולאורחים שלך טעם בלתי נשכח.

לרשותך מגוון רחב של מגשים ובאפשרותך לשלב בניהם:

מגשים מלוחים – מגוון רחב של מאכלים מלוחים יוגשו בקפידה וירשימו את האורחים שלך במראה ובטעם. על המגשים יהיו מאפים מלוחים, גבינות, לחמניות ביס, שלל מאכלים עם ירקות טריים ועוד. מגשי אירוח כשר משתלבים בכל אירוע באופן טבעי ומאפשרים לך ליהנות מאירוח נינוח וטעים.

מגשים לאירוח מתוק – הקינוחים תמיד משאירים טעם של עוד ובאירוע שלך יוכלו להשתלב מגשי אירוח לאירועים שיהיו עמוסים במתוקים. בין המבחר אפשר לבחור קינוחים המבוססים על שוקולד, קינוחי פירות וקינוחי גבינה. כולם מונחים על המגש בקפידה רבה ודגש על טעם נפלא.

מגשי אירוח חלבי – ישנו יתרון לבחירת מגשי אירוח לאירועים קטנים חלביים. האורחים לא יצטרכו להתלבט בכל עניין הכשרות ויהיה מגוון רחב עבור הצמחוניים. חלק מהמנות שיוגשו יהיו על טהרת החלב וחלקן ישלבו אותו בצורה מינורית.

מגשי אירוח טבעוניים – האירוע שלך יהיה טעים לכולם ומגשי האירוח הטבעוניים יהיו לא רק מכבדים אלא טעימים ברמה זהה לכל מנה אחרת. על המגשים הללו יכולות להיות לחמניות קטנות, מנות המבוססות על ירקות ועוד שלל אפשרויות טעימות.

מגשי אירוח לאירועים מושלמיםהדרך לבחור מגשי אירוח לאירועים

מבט על מגוון המאכלים שיכולים להיות אצלך באירוע בוודאי גורם לך להתלבטות ולשאלה כיצד לבחור את המנות הטובות ביותר. התשובה לכך היא אף פעם לא חד משמעית ועם זאת מומלץ לחשוב לא רק על כל מנה בנפרד אלא על שילוב של שלל מנות שיוגשו בעזרת מגשי אירוח לאירועים.

  • מנות חלביות – מומלץ שיהיו באירוע שלך מנות המתבססות על החלב ואף לשקול הוספת פלטת גבינות מרשימה.
  • מאפים – המאפים מוגשים כך שהם מתאימים בגודלם למגש ואורחים רבים נהנים ממאפים מגרים, בין אם הם מלוחים ובין אם מתוקים.
  • ירקות – רצוי לשקול תוספת של פלטת ירקות אשר יכולים להיות מוגשים בדרכים שונות שנותנות לטריות לבלוט על המגש.
  • קינוחים – תמיד כיף לסיים את האירוע עם טעם מתוק ולכן כדאי לשאול על מגשי אירוח לאירועים שיהיו מתוקים.
  • פתרונות – אם ידוע לך על אורחים עם רגישויות למזונות כלשהם או טבעוניים, כדאי לשאול את החברה על שילוב מגשים מתאימים עבורם.

מחיר האירוח המושלם

מגשי אירוח לאירועים מושלמים

האירוע שלך יכול להיות מושלם במסגרת התקציב שקבעת לעצמך. עם זאת, עלייך לזכור כי חיפוש אחר מגשי אירוח זולים לא תמיד יענה לך על כל הצרכים שלך. המטרה שלך צריכה להיות בחירת חברה המתמחה בתחום, שיכולה להציע לך מגוון רחב, טרי וטעם בלתי נשכח.

חברת קייטר-אין שמחה לעמוד לרשותך ולספק לאירוע שלך מגשי אירוח לאירועים. אנו מזמינים אותך לראות את המגוון הקיים באתר ולהשאיר את פרטייך כך שנוכל ליצור קשר בהקדם ולבחון כיצד נוכל להפוך את האירוע לאירוע שמשאיר טעם של עוד.