צרו איתנו קשר 050-9697-888
בחרו עמוד

קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח

היתרונות של קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח

קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוחאירועים קטנים, אירועים המתקיימים בטבע ואירועים עסקיים שונים, דורשים חשיבה יצירתית בכל הנוגע לדרך ההארחה וכיבוד. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים יכול להיות הפתרון המושלם לאירוע שלך ובמיוחד כאשר מדובר באירוע מצומצם או שמתקיים במתכונת אשר נחשבת כ"לא שגרתית".

האירוח החלבי הפך כבר מזמן לאירוח מקובל. מדובר באירוח ברמה גבוהה, מגוון של מנות טעימות ונראות אשר מעוררת תיאבון. שילוב בין שלל ירקות טריים, מאפים שנאפים בסמוך לאירוע וגבינות משובחות, מאפשר לאורחים ליהנות מכל ביס ומשלל טעמים. קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח מספק את האירוח ברמה הגבוהה ביותר ובכל מקום.

מהו קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח

אחת מצורות ההגשה אשר עומדות לרשותך היא דרך מגשי אירוח. כדי להבין את היתרונות של המגשים יש להבין תחילה במה מדובר. מגשי אירוח חלבי הם מגשים המגיעים מוכנים להגשה כשעליהם שלל המנות שנבחרו מראש. אין צורך להרכיב את המנות או להכין דבר מה אלא רק להניח אותם במקום המיועד לכך ולתת לאורחים ליהנות מהטעם המשובח. לצורת הגשה זו מספר יתרונות:

  • קלות אירוח – קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח מאפשר לך לארח בקלות. כל שעלייך לעשות הוא לדאוג לכך שיהיה מקום להצבת המגשים השונים וכלים לאירוח והאורחים שלך יוכלו לקחת בעצמם את המנות המועדפות עליהם. בסיום, יהיה עלייך לפנות את המגשים הריקים.
  • אירוח בכל מקום – מגשי אירוח לאירועים קטנים מתאימים לכל מקום. אפשר לשלב אותם באירוע המתקיים בבית הכנסת, באירועים המתקיימים בבית, בטבע ואפשר אפילו להזמין אותם עבור אירועים קטנים בעסק או לישיבות חשובות. הפתרון נמצא על המגש וכל שעלייך לעשות הוא לבחור את המנות המועדפות עלייך.
  • מגוון טעמים – תודות לשפע הגבינות שיש בישראל ולירקות הטריים קייטרינג חלבי כשר יכין לאירוע שלך מגוון מנות ייחודיות, טעימות ומשביעות. באפשרותך לשלב בין מנות שונות, כולל מאפים, פלטת גבינות, סנדוויצ'ים עשירים, קישים, קינוחים ועוד.

בחירה מתוך המנות השונות המוצעות לך

התפריט באירוע שלך יכול וצריך להיות מגוון. מומלץ להקפיד על כך שהאורחים יוכלו לבחור מבין מספר מנות אך אין צורך לשלב את כל התפריט בתוך האירוע ובוודאי לא במקרה של אירוע מצומצם. קייטרינג חלבי כשר לאירועים קטנים יוכל לעזור לך להרכיב את התפריט כך שהוא יענה על הציפיות שלך ואם קיימות מגבלות תזונה שונות בקרב האורחים, אפשר יהיה להתאים מנות גם עבורם.

הדרך הנכונה להתכונן לאירוע שלך

Cater-In חלבי כשר מגשי אירוחחברת קייטר-אין עומדת לרשותך ותשמח לעזור לך להתכונן נכון לאירוע שלך. כבר בשיחה הראשונה ישאל אותך נציג החברה כמה מוזמנים צפויים להגיע אל האירוע ובהתאם הוא יוכל להציע לך אפשרויות הארחה שונות. החברה מתמחה בהכנת מגשי אירוח לאירועים קטנים תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

חשוב לנו שהאורחים שלך ייהנו לאורך כל האירוע ולשם כך אנו מציעים לך שלל מנות על המגשים. מ"פינגר פוד", מאפים, קישים ועד לקינוחים, אנחנו שמים דגש על חומרי גלם איכותיים, טריות וטעם משובח. זה המקום להזמין קייטרינג חלבי כשר מגשי אירוח וליהנות מאירוח ברמה הגבוהה ביותר.