צרו איתנו קשר 050-969-7888

כשרות מהדרין של רבנות גבעתיים

קייטרינג צמחוני

יש כאלה הסבורים שאכול טוב זה רק אוכל בשרי. בשרים מושבחים ועסיסיים נוטפי שומן עם תוספות פחמימניות רוויות בשמן מבחינתם זוהי הארוחה המועדפת בעיניהם והטעימה באמת. את זה הם מצפים לקבל בכל אירוע אשר בו הם משתתפים.

עם זאת יש היום טרנד הולך וגובר בכל העולם כולו אשר בו אנחנו עדים לשינוי מהותי בכל מה שקשור באוכל לאירועים. יש היום הרבה מאוד אירועים שהם על טהרת הפרוה כאשר המנה העיקרית תהיה על פי רוב דג בלבד.

מה שמותרי את הבשרים מחוץ למשחק. יש גם כאלה שבכלל עברו לצד השני של המטבח והם מכינים אירועים על טהרת החלב.

כלומר אירועים עם אוכל חלבי מושקע וטעים. האמת היא שכל האפשרויות הן אפשרויות טובות בהחלט שמצליחות, לשמח ברב המקרים את רוב רובם של האורחים. עם זאת, יש גם את אלו הצמחוניים שלא רוצים בכלל להגיש באירועים שלהם אוכל שבא מן החי.

קייטרינג צמחוני -יש היום דבר כזה ואת זה הם מחפשים להזמין לאירועים שלהם.

מה כולל קייטרינג צמחוני?

אז אם חשבתם שקייטרינג צמחוני זה קייטרינג שיגיש לכם אוכל תפל עם הרבה זירעונים וקטניות לא מזוהות, כדאי שתכירו את האפשרויות הרבות שיש היום לחברות השונות ואת המתכונים המיוחדים והטעימים שמציעים לנו כיום דווקא בקטגוריה הזו של האוכל הצמחוני.

קייטרינג צמחוני מחירים הם גם לא בהכרח יהיו זולים יותר מהקייטרינג הבשרי זאת לאור האתגר שבאוכל הצמחוני כאשר חברה מקצועית שתשקיע רבות על מנת להוציא תחת ידיה תפריט משובח וטעים במיוחד עד כדי כך שחסרונו של הבשר וחסרונה של המנה העיקרית מן החי לא תהיה מורגשת כלל וכלל.

עשוי לעניין אתכם: קייטרינג לאירועים.

איך בוחרים קייטרינג צמחוני?

כדי לבחור בצורה נכונה את החברה המתאימה אי אפשר אף פעם להסתמך אך ורק על הפרסומים של החברה שהיא מפרסמת את עצמה. מכירים את האמרה – אין הנחתום מעיד על עיסתו? מדובר בדיוק על זה.

לא פעם מעידים הנחתומים השונים על עיסתם ובעצם אין בדברים שלהם הרבה יותר מסתם התרברבות שלא מכילה בתוכה ממש.

על כן, הדבר הכי נכון זה לפנות אל אנשים שהם גם 'משוגעים לדבר' והם כבר ערכו גם כן אירועים מהסוג הזה. הם אלו שידעו לדווח על חברות טובות יותר או פחות ועל אנשי מקצוע מתאימים לעריכת אירועים שאמורים להיות דווקא על טהרת האוכל הצמחוני.

ראו גם: קייטרינג צמחוני לאירועים קטנים.

קייטרינג צמחוני או טבעוני – השוואה

יש הבדל מהותי בין הקייטרינג הצמחוני לבין זה הטבעוני.

כלומר יש הבדל מבחינת ההגדרה של צמחוני מול קייטרינג טבעוני. ברור שהאוכל שיוגש באירוע צמחוני יהיה שונה ביחס לאוכל שיוגש באירוע שהוא טבעוני.

נלמד מעט על ההגדרות השונות

צמחוני – האדם הצמחוני אוכל רק מוצרים הבאים מן הצומח. זה אומר שהוא לא ייגע בשום דבר מאכל שבא מן החי. זה כולל גם בשר וגם דגים, גם ביצים וגם חלב ואפילו דבש או ג'לטין לא יוכלו להופיע בתפריט או ברשימת הרכיבים של האוכל אותו הם אוכלים. לרוב עשים אץ זה אנשים מטעמים אידיאולוגיים כאשר הם לא רוצים שבעלי חיים יסבלו רק כדי להשביע את רעבונם. הצמחוניים גם לא יעשו שימוש בבגדים שמיוצרים מן החי כמו פרוות שונות, עורות וכן הלאה. ברור שגם רהיטים או כלים שמיצרים מחומרים מן החי לא יעברו את מפתן הבית שלהם.

טבעוני – הטבעוני לעומת זאת אוכל דברים הבאים מן הטבע. על כן הוא כן יצרוך דגים ומוצרי חלב למרות שבר מן החי לא ייכלל בתפריט שלו. הטבעוני מתנהל בכל אורח חייו אך ורק על פי הטבע כפי שהוא מכוון אותו. הוא ילך לישון כאשר הגוף יאותת לו שהוא עייף והוא יקיץ בבוקר רק אחרי שזה יקרה באופן טבעי כאשר הגוף יגיע למצב של מנוחה מוחלטת בדיוק כמה שהוא צריך.

קייטרינג צמחוני מומלץ

אם אתם רוצים להכין את האירוע שלכם על טהרת הצמחונות, אתם חייבים לבדוק ולברר היטב כי אכן הגעתם אל איש המקצוע הכי נכון והכי מתאים עבורכם. זה אומר קייטרינג שנאמן לבחירות שלכם, קייטרינג שיכין את האוכל עם כל הכללים וההקפדות שלכם והוא כמובן יידע להכין מנות מושקעות וטעימות כפי שנאה להגיש באירועים מיוחדים.

רק כאשר האוכל אכן יהיה מוקפד, משובח וטעים, אפשר יהיה לצפות להנאה מושלמת מצד האורחים. במיוחד נכון הדבר כאשר האורחים אינם נמנים על הקהילה הצמחונית ואתם רוצים להוכיח להם שהנה יש מה לאוכל גם במטבח הצמחוני.

מעניין לגלות לאחר אירועים מן הסוג הזה, כי אנשים רבים שעד כה לא התעניינו במטבח הצמחוני, מתחילים להכיר בו ולהבין אותו טוב יותר ולעיתים אפילו מצטרפים אף הם לטרנד.

האם יש הבדל בעלות בין קייטרינג צמחוני לבשרי?

נפנה לבדוק את כל הנושא הזה של העלויות. אז נכון שבשר הוא אחד הפרודוקטים שמייקרים מאוד כל אורחה בשרית. יחד עם זאת אסור לשכוח כי לא רק הרכיבים הם אלו שמרכיבים את העלות בסופו של דבר של האירוע כולו. העיסוק סביב הכנת הארוחה, ההשקעה ש הזמן, הכלים, ההגשה, הכול בא בחשבון.

על כן, לעיתים לא יהיה ממש הבדל משמעותי במחיר בין האוכל הצמחוני לבין האוכל הבשרי. כך שלא המחיר הוא זה שמכריע בדרך כלל על בחירת האכול לאירוע. האידאולוגיה היא זו שצועדת בראש.

קייטרינג צמחוני כשר?

אנשים שמהדרים בכשרות לא יוותרו על חותמת הכשרות שיהיה לקייטרינג שיכין את האירוע.

לא ממש משנה אם זה קייטרינג בשרי או רק קייטרינג צמחוני שכל המרכיבים שן הם מהצומח. בכל מקרה חובה להקפיד על כשרות על מנת שאפשר יהיה ולהבטיח כי אכן כל הפרודוקטים מושגחים. בלי חשש טבל ושביעית.

קייטרינג צמחוני

לסיכום

אנחנו בקייטר-אין מציעים את כל סוגי הקייטרינג כולל קייטרינג צמחוני לכל אירוע! השאירו את הפרטים באתר או התקשרו עכשיו ונשמח להציע לכם את שירותינו במחיר משתלם!

cater-in

cater-in

חברת קייטר-אין,
מספקת שירותי קייטרינג חלבי וטבעוני למגוון רחב של אירועים

מבחינתנו כל אירוע הוא חוויה אישית מרגשת והוא הזדמנות עבורנו לרגש את האורחים שלך. בידיים אוהבות אנו מכינים את כל המטעמים, טריים, ביום האירוע!

אנו מתמחים בפינגר פוד, המחייב אסתטיקה ברמה גבוהה ותשומת לב לפרטים הקטנים ויכולים לספק מענה לאירועים קטנים, מעשרה אנשים ועד לאירועים גדולים העולים על 300 אורחים.

איך שאנו רואים את זה, כל אירוע מתחיל בהקשבה, הבנת הצורך שלך ובניית התפריט המושלם לאורחיך.

לפרטים כיצד נוכל לעמוד לרשותך ועל מגוון המנות שלנו, כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך באתר וניצור איתך קשר בהקדם.

לסיכום - על מה דיברנו במאמר?

גרפיקה - כובע שף קייטרינג חלבי

ליצירת קשר

רוצים הצעת מחיר?
השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם

ההמלצות שלנו:

דילוג לתוכן